Понеділок, 29.04.2024, 03:07
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Інформація [462]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Олександрівське відділення Знам’янської ОДПІ » Інформація

ІНФОРМАЦІЯ ГУ ДФС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 7 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ

З початку року внесок Кіровоградщини до бюджетів усіх рівнів склав більше 2 млрд. гривень

07.06.2016

Органами ДФС у Кіровоградській області у січні - травні поточного року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів 2млрд. 214 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету зросли  більш  ніж на 955 млн.грн. або 75,8відсотків. Про це проінформувала виконуюча обов’язки начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Так, із загальної суми надходжень, 1млрд. 132млн.грн. спрямовано до державного бюджету, в результаті чого минулорічні надходження перевищено більш як на півмільйона гривень.

За словами Тетяни Гавренкової, обсяги наповнення державної скарбниці бізнесменами Кіровоградщини з початку 2016 року  податком на прибуток та податком на додану вартість досягли майже 754  млн. гривень. Першість серед платежів займає податок на додану вартість – його надійшло 620,2  млн. грн., другу позицію посідає податок на доходи фізичних осіб – 201,2 млн. грн., третє місце займає податок на прибуток  підприємств – 133,8 млн. гривень.

Надходження, що формують кошики місцевих бюджетів Кіровоградської області склали 1 млрд. 82 млн. грн., це на 378 млн. грн. або 53,7відс. більше фактичних надходжень січня – травня 2015 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 779,8 млн. гривень.

 

Платники Кіровоградщини спрямували на зміцнення обороноздатності України майже 66 мільйонів гривень військового збору

07.06.2016

З початку 2016 року з доходів мешканців Кіровоградщини  до державного бюджету надійшло 65,8 мільйонів гривень військового збору. Це майже на 13 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, за травень цього року надходження військового збору склали 14,5 млн. грн., що на 31,4відс. більше минулорічного показника.

„Сьогодні важлива кожна гривня, яка надходить у вигляді 1,5 - відсоткового військового збору від доходів громадян, з огляду підтримки миру та стабільності в нашій державі. Ми вдячні платникам Кіровоградщини за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів” – зазначила в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 % від об’єкта оподаткування. Військовий збір утримується з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до статті 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду.

 

З початку року платники Кіровоградщини сплатили майже 780 млн. гривень єдиного внеску

07.06.2016

Роботодавці Кіровоградщини за січень-травень 2016 року  перерахували 779,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Рівень прогнозних показників виконаний на 103,6 відсотка, додатково бюджет отримав 27,2 млн. гривень. У травні ц.р. сплачено єдиного внеску у сумі 158 млн. гривень.

Варто нагадати, що у 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ з чистого доходу.  Якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, він має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. Водночас сума ЄСВ, який сплачується, не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) або приймається рішення про сплату такого ЄСВ при відсутності оподаткованого доходу. Підприємці на єдиному податку сплачують ЄСВ у сумах, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

 

До уваги страхувальників !

07.06.2016 

З 01 липня 2016 року звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за звітний період „червень 2016 року” подаються за новою формою згідно з Порядком  формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року № 435 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 року № 460/26905 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11.04.2016 року № 441, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.05.2016 року № 682/28812).

З текстом Наказу № 441 Ви можете ознайомитись, скориставшись посиланнями:http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/nakazi/68312.html

 

Мінфін оновив форми заявок-розрахунків на марки акцизного податку

07.06.2016 

Відповідно до статті 226 Податкового кодексу України, у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв і тютюнових виробів чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов’язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка. Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку на пляшці (упаковці) алкогольного напою та пачці (упаковці) тютюнового виробу є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує, що з 27 травня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.04.2016р.  № 428 «Про затвердження форм заявок-розрахунків на виготовлення та придбання марок акцизного податку, звіту про використання марок акцизного податку та журналів для обліку марок акцизного податку». Відповідно, наказ Міністерства доходів і зборів України від 4 лютого 2014 року № 115, яким було затверджено вказані форми визнано таким, що втратив чинність.

 

Якщо житло здається в оренду, податок на нерухоме майно сплачується без застосування пільг

07.06.2016 

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Пунктом 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України передбачено пільги зі сплати податку.

Водночас, пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Якщо фізична особа – власник об’єкта житлової нерухомості протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі сплати податку на такий об’єкт не застосовується починаючи з того місяця, в якому фактично об’єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об’єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

Детальніше з цим роз‘ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 106.05).

 

Діяльність Центрів обслуговування платників регламентовано

07.06.2016 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує про те, що наказом Державної фіскальної служби України від 20.05.2016р.  №458 «Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників» встановлено єдині організаційні принципи роботи Центрів обслуговування платників органів ДФС, в якому платникам надаються адміністративні послуги, консультації, прийом та реєстрація звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) створюється в органах Державної фіскальної служби України з метою виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг (далі - суб’єкти звернень).

Перелік послуг, які надаються суб’єктам звернень у ЦОП:

- адміністративні послуги;

- прийом та реєстрація вхідної кореспонденції;

- приймання звітності, поданої виключно на паперових носіях;

- приймання звітності, поданої на паперових носіях із додаванням копій, підготовлених на електронних носіях (електронні носії повертаються суб’єктам звернень після зчитування відповідних даних);

- усні консультації;

- видача ключів електронного цифрового підпису;

- доступ до електронних сервісів;

- доступ для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію;

- попередній запис громадян на особистий прийом;

- супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).

Надання платних супутніх послуг органом ДФС у ЦОП забороняється.

До супутніх послуг не належать надання консультацій, інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, та надання допомоги в їх заповненні.

Бланки декларації про майновий стан і доходи, а також бланки заяв та інших документів (надруковані типографським способом або роздруковані на принтері в ЦОП), необхідні для звернення щодо надання адміністративних послуг, мають безоплатно надаватись платникам в ЦОП.

Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг) - з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п’ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., у суботу - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин.

Обідня перерва - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.

В останній день граничного строку подання звітності час роботи ЦОП подовжується до 20 год. 00 хвилин.

 

Кожному по заслугам

07.06.2016 

Слідчим відділом фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області направлено до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи осіб за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 27, ч.3 ст. 28, ч.1-3 ст. 204, ч.1 ст. 209 КК України.

У жовтні минулого року співробітниками податкової міліції Кіровоградської області  ліквідовано підпільне виробництво горілки, яке організували четверо громадян на території Чернігівської та Кіровоградської областей.

Спритні ділки незаконно виготовлені алкогольні напої розфасовували у пластикову, поліетиленову тару та упаковували у картонні короби. Торгували, як незаконно виготовленими напоями, які становлять загрозу для життя та здоров’я громадян, так і спиртом невідомого походження, оптом і в роздріб, в тому числі і через мережу Інтернет. Доставка оковитої та спирту відбувалася за допомогою різних служб доставки.

Членам організованої злочинної групи оголошено підозру. Трьом членам злочинної групи судом обрано міру запобіжного заходу – заставу, на загальну суму 124 тис.гривень. По кримінальному провадженню накладено арешт на майно підозрюваних, грошові кошти, вилучені ТМЦ на загальну суму 399 тис.гривень.

          Матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом  у травні 2016 року передано до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

 

Стан роботи зі зверненнями громадян Кіровоградської митниці ДФС

07.06.2016 

На розгляд до Кіровоградської митниці ДФС  в січні-травні  2016 року надійшло 8 звернень громадян. За типом надходження звернення надійшли поштою (безпосередньо від громадян).

За результатами виконання: 8 звернень виконано у встановлений термін.

За статтю авторів звернень – 8 чоловіків (100%).

Питання, що порушувалось у зверненні – щодо втрати документів митного оформлення катеру; щодо розгляду кримінальної справи; щодо розбійного нападу та пошкодженням транспортного засобу; прохання щодо зняття з орієнтування автомобіля; повернення транспортного засобу .

У січні-травні2016 року в Кіровоградській митниці ДФС здійснено 1 прийом за зверненнями громадян, з них:  1 заява (100%), яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

За статтю авторів звернень – 1  чоловік (100%).

За соціальним станом заявників: 1 – від підприємців (100%).

Нагадуємо, що права громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав  законних інтересів.

 

Митниця та суди

07.06.2016 

За січень-травень  2016 року  на  адресу  митниці  надійшло  11  позовних  заяв, поданих  до суду  на   рішення  та  дії  Кіровоградської митниці ДФС.   Для  порівняння  необхідно  зазначити, що  за  аналогічний період 2015  року до митниці  надійшло   лише  7  позови.

 

 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області

Категорія: Інформація | Додав: Admin (08.06.2016)
Переглядів: 342
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2024