П`ятниця, 14.12.2018, 19:57
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
З питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку територій, благоустрою та житлово-комунального господарства.

1. Гапич Іван Васильович - заступник голови комісії

2. Гусак Віктор Миколайович

3. Капкан Володимир Петрович

4. Ситник Анатолій Якович - секретар комісії

5. Марфула Микола Миколайович

6. Савченко Олександр Володимирович – голова комісії

7. Сьожка Володимир Іванович

8. Баклан Олександр Іванович


З питань охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики, у справах сім’ї та соціального захисту населення.

1. Басюк Володимир Миколайович

2. Бірець Сергій Миколайович

3. Гирич Валентина Іванівна

4. Дюдін Сергій Володимирович

5. Зінченко Олександр Володимирович

6. Корнута Іван Дмитрович – голова комісії

7. Ніколенко Тетяна Анатоліївна - заступник голови комісії

8. Рябко Валентина Володимирівна - секретар комісії

9. Федорова Алла Іванівна

 

З питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою.

 

1. Джерепа Іван Леонідович

2. Дилдіна Інна Іванівна - заступник голови комісії

3. Лапчик Микола Вікторович – голова комісії

4. Поліщук Микола Олександрович - секретар комісії

5. Рудьніцький Роман Васильович

6. Ситник Микола Григорович

7. Третяк Віктор Володимирович


З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємництва.

1. Бакаляр Станіслав Володимирович - секретар комісії

2. Бєляєв Дмитро Володимирович

3. Бойко Роман Михайлович

4. Мамалат Дмитро Вікторович

5. Пісний Олександр Іванович – голова комісії

6. Ровінський Юрій Васильович

7. Скрипник Валерій Віталійович

8. Сокол Сергій Миколайович - заступник голови комісії


Сайт створено Олександрівською районною радою © 2018