Понеділок, 29.04.2024, 09:49
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Інформація [462]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Олександрівське відділення Знам’янської ОДПІ » Інформація

ІНФОРМАЦІЯ ГУ ДФС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 5 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ

Керівництво ГУ ДФС у Кіровоградській області вшанувало ветеранів податкової служби

 

05.11.2014

Традиційно, 30 жовтня відмічається День вшанування пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України.

В цей день, з членами Асоціації ветеранів державної податкової служби в регіоні зустрілося керівництво фіскальної служби Кіровоградщини.

 Начальник Головного управління ДФС в області Надія Воленшчак, вітаючи ветеранів, зазначила, що більше половини присутніх в залі стояли у витоків створення служби і присвятили цій нелегкій справі багато років свого життя. Серед них були податківці різних поколінь і різних життєвих шляхів. Хтось починав працювати в інспекціях державних доходів, хтось прийшов вже до державної податкової адміністрації. Однак спільною для всіх стала служба на користь держави та суспільства.

"Ми вітаємо і шануємо вас. Щиро дякуємо за вашу сумлінну працю протягом багатьох років результатом якої стала неоціненна спадщина, яку ви передали нам, вашим молодшим колегам – міцна та розбудована податкова служба, чудовий досвід подолання перешкод та дух переможців, вміння йти до поставленої мети попри будь-які труднощі. Ми завжди будемо вдячні вам – людям, які стояли на початку важкого шляху до сьогоднішніх успіхів. Які забезпечили спадкоємність не тільки знань та досвіду, а й головних цінностей, що покладені в основу нашої роботи – патріотизму, віри, відданості, професіоналізму. Ваші мудрі поради потрібні нам і сьогодні на нелегкому шляху перетворень”, – звернулася до ветеранів податкової служби начальник ГУ ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак, вітаючи їх зі святом – Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України.

Присутні члени осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» у Кіровоградській області подякували колективу фіскальної служби Кіровоградщини за підтримку та допомогу. Вони й сьогодні роблять значний внесок у розвиток служби: долучаються до громадської діяльності та роботи з молоддю, адже ще сповнені сил, енергії, мають величезний багаж знань та досвід.

Ветерани обмінялися спогадами про часи створення служби, згадали її керівників, обговорювали і проблеми сьогодення та бажали усім міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою.

 

 

Кіровоградське комунальне підприємство «нагріло» казну на 26 мільйонів гривень

 

05.11.2014

Співробітниками фіскальної служби області на одному із кіровоградських комунальних підприємств виявлено чисельні порушення податкового законодавства.

Фіскальниками після проведення аналізу звітності, поданої цим підприємством, встановлено невідповідність між сумами доходів, нарахованих на користь працівників й утриманого з них податку на доходи фізичних осіб, та сумами фактично сплаченими до бюджету.

Після проведення виїзної позапланової перевірки ці факти підтвердились. Перевіряючі виявили, що комунальники три роки ухилялися від перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. В результаті цих протиправних дій казна недоотримала 26,8 млн. грн.

За порушення ст.168 та ст.129 Податкового кодексу України комунальному підприємству нараховано штрафну санкцію у розмірі 13,4 млн. грн. та пеню на суму 264,4 тис. грн.

 

 

Майже 24 млн. грн. військового збору зібрали кіровоградці для армії

 

05.11.2014

За даними Головного управління ДФС у Кіровоградській області протягом серпня - жовтня поточного року на потреби армії до державного бюджету надійшло 23,6 млн. грн. військового збору. Зокрема, протягом жовтня 2014 року на обороноздатність нашої країни платниками сплачено 9,4 млн. грн. збору.

Нагадуємо, військовий збір було впроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка збору складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи – резиденти (нерезиденти), які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, та податкові агенти.

За недотримання законодавчих норм щодо нарахування та сплати військового збору можуть бути застосовані штрафи, пеня, адміністративна відповідальність.

Податковий кодекс передбачає, що ненарахування, неутримання або несплата податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 25% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету. Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 50%, вчинені втретє та більше, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 75% суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплати до бюджету.

Крім того, у день настання строку погашення податкового зобов’язання нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виплати доходів.

Слід нагадати, що військовий збір належить до доходів загального фонду державного бюджету України і зараховується на рахунки за кодом  класифікації доходів бюджету 11011000.

З реквізитами рахунків можна ознайомитись на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Кіровоградській області в розділі «Бюджетні рахунки».

 

 

„Спрощенці” регіону сплатили до місцевих бюджетів майже 92 млн. грн. єдиного податку

 

05.11.2014

З початку 2014 року підприємці – єдинщики Кіровоградщини сплатили 91,9 мільйонів гривень єдиного податку. У порівняні з минулим роком, місцеві бюджети області цьогоріч отримали на 9,5 млн. грн. більше.

Левову частку єдиного податку сплатили підприємці – фізичні особи, котрі обрали спрощену систему оподаткування. Ними перераховано до місцевих бюджетів 76,1 млн. грн. єдиного податку, юридичні особи поповнили бюджет на 15,8  мільйонів гривень.

Як стверджують фахівці відомства, таке зростання надходжень від «спрощенців» обумовлене не тільки законодавчими змінами, які розширили можливості підприємців і спростили перехід на сплату єдиного податку, а й підвищенням рівня культури та соціальної відповідальності бізнесу.

„Збільшення сум надходжень – це черговий доказ податкової свідомості платників та сумлінного виконання своїх обов’язків. Адже, стабільні надходження, як ніколи потрібні не тільки для фінансової стабільності, а й для забезпечення миру та спокою в Україні”, – зазначила начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

 

 

З початку року майже 18 тисяч жителів Кіровоградщини отримали електронні ключі

 

05.11.2014

Про це повідомила начальник відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталя Плаксіна. Як зазначила посадовець, для отримання послуги електронного цифрового підпису суб’єкт господарювання повинен звернутись до підрозділу реєстрації користувачів та надати пакет документів, передбачених Регламентом акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту.

Загалом, з початку поточного року в області послугами Акредитованого центру сертифікації ключів у Кіровоградській області скористалися 17924 платників податків, з них 4546 юридичних осіб та 13378 фізичних осіб.

Нагадуємо, що з початку цього року кожен користувач отримує два окремих сертифікати: один використовується для формування підпису (шифрування інформації), а інший – відповідний цьому таємному ключу відкритий ключ, який міститься в Сертифікаті відкритого ключа, що призначений для розшифрування електронного цифрового підпису і одержання інформації, яка буде міститися у звіті.

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена, – наголошують фахівці органів ДФС і запрошують платників податків безкоштовно отримати електронний ключ та відчути переваги користування сучасними засобами телекомунікаційного зв’язку.

Зі всіма деталями оформлення електронного цифрового підпису можна ознайомитися на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД за посиланням http://www.acskidd.gov.ua.

 

 

Більше 13 тисяч декларацій оформили на Кіровоградській митниці

 

05.11.2014

Митна декларація є головним документом, на підставі якого здійснюється декларування товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України. Може бути у паперовому або електронному вигляді.

За 10 місяців 2014 року Кіровоградською митницею оформлено 13604 митних декларацій, з них експортних – 9733, а імпортних – 3871.

Цей документ містить точні дані про мету переміщення товарів та відомості про них, їх відправника й одержувача, спосіб і умови переміщення вантажів, а також нараховані митні та інші обов'язкові платежі. В одній митній декларації може бути задекларовано не більше 99 товарів.

Разом з декларацією подаються рахунок та у разі потреби декларація митної вартості. Дата та час подання декларації фіксується митним органом шляхом її реєстрації, у тому числі з використанням інформаційних технологій.

Митна декларація приймається для оформлення, якщо вона відповідає встановленій формі, містить всі необхідні відомості, підписана особою, яка її подала, та до неї додані відповідні документи. З цього моменту декларація набуває статусу документа, що засвідчує факти, які мають юридичне значення, а особа декларування несе відповідальність за заявлені в ній відомості.

 

 

Особливості переміщення товарів українського походження з тимчасово окупованої території

 

05.11.2014

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що товари, які відповідають критеріям повністю вироблених, достатньо перероблених чи ввезені на митну територію України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України та випущені для вільного обігу на тимчасово окупованій території України, вважаються товарами походження з України та вільно переміщуються на іншу територію України без застосування будь-якого мита.

Це відбувається за умови подання сертифіката про походження товару з України. Такий сертифікат видається торгово-промисловими палатами України на іншій території України на іншій території України.

Для підтвердження походження товарів, що виготовляються у вільній економічній зоні „Крим”, застосовуються сертифікати форми У-1.

У разі надання при митному оформленні зазначеного сертифіката до товарів не застосовується будь-яке мито (ввізне мито, сезонне мито, спеціальне мито, антидемпінгове мито, компенсаційне мито).

Відповідна норма передбачена частиною 6.6 ст.6 Закону України від 12 серпня 2014 року №1636-VII „ Про створення вільної економічної зони Крим” та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України”, який набрав чинності 27.09.14.

 

 

Якщо помилково пробили чек

 

05.11.2014 

У разі скасування помилково проведеної через касовий апарат суми розрахунку реєстрація видачі коштів здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми.

Проте, якщо алгоритм роботи реєстратора розрахункових операцій не забезпечує окремого накопичення у фіскальній пам’яті від’ємних сум розрахунків дозволяється реєструвати видачу коштів (скасування помилкової суми) за допомогою операції „службова видача”. При цьому забороняється реєструвати через РРО від’ємні суми з використанням операції „сторно”.

У випадку, якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 гривень, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці або особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В якому необхідно зазначити дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги), відомості про товар (послугу), суму виданих коштів, номер, дату i час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги).

Такий самий акт складеться i при скасуванні помилково проведеної через касовий апарат суми розрахунку, де вказуються дані про помилкову суму та реквізити розрахункового документа.

Акти про видачу коштів та акти про скасування помилково проведеної через РРО суми розрахунку передаються до бухгалтерії суб’єкта господарювання i зберігаються протягом трьох років. У разі відсутності в суб’єкта господарювання бухгалтерії зазначені акти підклеюються на останній сторінці відповідної книги обліку розрахункових операцій.

Разом з тим, суб’єкти господарювання зобов’язані видавати особі, яка отримує або повертає товар, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.

 

 

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Категорія: Інформація | Додав: Admin (06.11.2014)
Переглядів: 558
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2024