Субота, 04.05.2024, 03:04
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Інформація [462]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Олександрівське відділення Знам’янської ОДПІ » Інформація

ІНФОРМАЦІЯ ГУ ДФС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 16 СЕПНЯ 2016 РОКУ

Понад мільярд гривень ЄСВ сплачено до бюджету за сім місяців поточного року

 

16.08.2016

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяни Гавренкової, за січень-липень 2016 року платники Кіровоградщини перерахували до бюджету 1,1 млрд. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що складає 104,3вдіс. до доведеного завдання, додатково бюджет отримав 47,4млн.гривень. Зокрема, у липні поточного року платниками сплачено 171,6 млн. гривень ЄСВ, що на   10,4 млн. гривень більше встановленого завдання.

Фахівці обласного фіскального відомства нагадують, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 % до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників (3,6%) не утримується.

 

Протягом січня-липня 2016 року на «Пульс» звернулося 25 мешканців Кіровоградщини

 

16.08.2016

 

Протягом січня - липня 2016 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» надійшло 25 звернень від платників податків та громадян Кіровоградської області.

Найбільша кількість звернень - 11 надійшла по Кіровоградській ОДПІ, найменша – 1 по Голованівській ОДПІ.

Майже половина (10 звернень) суб’єктів господарювання та громадян стосувались питань, які виникають під час подання звітності та реєстрації накладних. 

Крім того, дзвінки на сервіс «Пульс» від мешканців Кіровоградщини лунали з приводу питань роботи органів ДФС (7 звернень), системи електронного адміністрування ПДВ (5 звернень), роботи Центрів обслуговування платників (1 звернення). Антикорупційної тематики сервісу стосувалося 2 звернення.

Станом на 01.08.2016 по 25 зверненнях питання, порушені заявниками, на рівні ГУ ДФС у Кіровоградській області вирішені по суті.

Нагадаємо, «Пульс» - гаряча телефонна лінія, за якою телефоном: (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митниць, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Телефонна лінія працює цілодобово.

 

Зерновий „конверт”

 

16.08.2016

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області  припинено діяльність міжрегіонального „конвертаційного” центру, який діяв на території Кіровоградської, Київської та інших областей.

Групою, у складі 11 осіб, розроблено та впроваджено в діяльність злочинні схеми, основною ціллю яких було ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та переведення грошових коштів у готівку.

З використанням 18 підконтрольних СГД, вказані особи здійснювали закупівлю сільськогосподарської продукції у фермерських господарствах виробників сільськогосподарської продукції та у посередників, не платників ПДВ, без відповідного документального оформлення операцій, за не обліковані готівкові кошти та в подальшому здійснювали її реалізацію підприємствам реального сектору економіки платникам ПДВ – найкрупнішим зернотрейдерам-експортерам, з відповідним документальним оформленням операцій від фіктивних суб’єктів господарювання.

Протягом 2015-2016 рр. злочинцями проконвертовано більше 300 млн. грн., державі завдано збитки у вигляді несплачених податків на десятки мільйонів гривень.

Під час чергового зняття готівкових коштів з банківської установи в учасників конвертаційного  центру вилучено грошових коштів в національній та іноземній валюті на загальну суму більше 2 млн. грн., 6 печаток фіктивних підприємств, бланки суворої звітності фінансових та складських документів, фінансова та бухгалтерська документація, чорнові записи. В місцях реєстрації підконтрольних злочинцям підприємств вилучено комп’ютерну техніку, фінансові та бухгалтерські документи, чорнові записи та ін.

На даний час тривають слідчо-оперативні заходи, направлені на збір доказової бази та встановлення джерел погашення завданих державі збитків

Звіт про боротьбу з корупцією в органах ДФС Кіровоградщини

16.08.2016

 

Впродовж січня - липня 2016 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено                    191 профілактичний захід.

Ініційовано та проведено 50 службових перевірок та розслідувань. За наслідками службових перевірок (розслідувань) внесено 25 подань про притягнення винних осіб до відповідальності та усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто       7 посадових осіб. До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірок.

Протягом січня-липня ц.р. за матеріалами відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області правоохоронними органами відкрито 4 кримінальних провадження: три - за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України та одне - за вчинення злочину передбаченого ч.3 ст.365 КК України відносно службових осіб Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки викрито факти порушень чинного митного та податкового законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано                    22,1 млн. гривень.

Також повідомляємо, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - (044) 284-00-07 цілодобово.

 

Затверджено нову форму Звіту про використання доходів неприбуткової організації

 

16.08.2016

Головне  управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє,  що      02 серпня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 року №553, яким затверджено нову форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

Звіт за зазначеною формою подається до контролюючих органів неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, визначеними пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, у строки, передбачені для подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Крім цього, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів від 27.01.2014 року №85 «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій».

 

Документи, які необхідні для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичною особою та фізичною особою - підприємцем

 

16.08.2016

Головне  управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що для отримання послуг електронного цифрового підпису посадовою особою необхідні наступні документи:

Для фізичної особи – підприємця (особисто):

- заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної  особи/фізичної особи - підприємця) у двох примірниках;

- копія паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та копія сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена власноручним підписом (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорта з відміткою про таку відмову);

- копія облікової картки платника податків*.

Документи, необхідні для отримання посиленого сертифіката ключа для найманих працівників фізичної особи - підприємця:

- заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця), з Додатком до розділу 2 реєстраційної картки, у двох примірниках**;

- копія паспорта заявника та підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та копія сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена власноручним підписом власника паспорта (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія сторінки паспорта з відміткою про таку відмову);

- копія облікової картки платника податків заявника та підписувача*;

- копія (засвідчена фізичною особою - підприємцем) та оригінал трудового договору з відміткою про реєстрацію у центрі зайнятості (надається виключно для ознайомлення).

* - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається;

** - якщо фізична особа - підприємець не потребує формування для себе посиленого сертифіката ключа, розділ 2 не заповнюється, окрім полів, де засвідчується Реєстраційна картка.

Документи, що необхідні для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичною особою:

- заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця), у двох примірниках;

- копія паспорту підписувана (копії 1-2 (3-6 за наявності відміток) сторінок та копія сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчена власноручним підписом власника паспорту (у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову);

- копія облікової картки платника податків*.

* - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.

 

 

Стан боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил

 

16.08.2016

 

Кіровоградською митницею ДФС упродовж січня-липня 2016 року направлено 12 повідомлень про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.358 КК України, 1 повідомлення за ознаками ч. 4, ст. 191, ч. 2, ст. 364 КК України, 1 повідомлення до СУФР ГУ ДФС в Кіровоградській області за ознаками злочину передбаченого ч. 3, ст. 212 КК України, порушено 90 справ про порушення митних правил  на суму 25 042 594 грн., (у 2015 році – порушено 84 справи про порушення митних правил  на суму 56 650 915 грн.).

В звітному періоді до суду направлено 18 справ про порушення митних правил на суму 3 797 540 грн. (у 2015 році – 31 справа на суму 3 484 090 грн.).

За результатами розгляду судом 14 справ (з урахуванням розгляду справ, направлених до звітного періоду) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення, у тому числі часткову, на  суму 125 769 грн. (у 2015 році – застосовано конфіскацію по 25 справам на суму 1 025 060 грн.). Стягнуто штрафів судом в справах про порушення митних правил на суму 17 000 грн.

Митницею розглянута 21 справа про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 283 993 грн., сума штрафів, стягнутих митницею складає – 55 574 грн. ( у 2015 році сума штрафів, стягнутих митницею                35 069 грн.).

  На даний час економічна ефективність правоохоронної діяльності митниці складає 115 138 грн.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, зброї, наркотичних та психотропних речовин, митницею проведено 36 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 31 протокол про ПМП на суму 190 479 грн.

В звітному періоді, на підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, митницею підготовлено 31 запит до митних органів іноземних держав. В результаті чого порушено 19 справ про порушення митних правил на загальну суму 15 804 726 грн.

 

Митні оформлення на Кіровоградщині

 

16.08.2016

Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Кіровоградської митниці ДФС Скібіцький Євген Георгійович, за січень-липень  2016  року Кіровоградською митницею ДФС оформлено 7135 митних декларацій, з них експортних – 4762, а імпортних – 2373, транзит - 0.

Слід зазначити, що митна декларація є головним документом, на підставі якого здійснюється декларування товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України. Може бути у паперовому або електронному вигляді.

Цей документ містить точні дані про мету переміщення товарів та відомості про них, їх відправника й одержувача, спосіб і умови переміщення вантажів, а також нараховані митні та інші обов'язкові платежі. В одній митній декларації може бути задекларовано не більше 99 товарів.

Разом з декларацією подаються рахунок та у разі потреби декларація митної вартості. Дата та час подання декларації фіксується митним органом шляхом її реєстрації, у тому числі з використанням інформаційних технологій.

Митна декларація приймається для оформлення, якщо вона відповідає встановленій формі, містить всі необхідні відомості, підписана особою, яка її подала, та до неї додані відповідні документи. З цього моменту декларація набуває статусу документа, що засвідчує факти, які мають юридичне значення, а особа декларування несе відповідальність за заявлені в ній відомості.

 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області

 

Категорія: Інформація | Додав: Admin (17.08.2016)
Переглядів: 274
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2024