Понеділок, 13.05.2024, 00:10
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Інформація [462]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Олександрівське відділення Знам’янської ОДПІ » Інформація

ІНФОРМАЦІЯ ГУ ДФС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 3 ЛЮТОГО 2015 РОКУ

Відтермінування введення електронного адміністрування ПДВ є свідченням того, що фіскальна служба чує бізнес

 

03.02.2015

Про це заявила начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак під час засідання Ради територіального відділення Асоціації платників податків України (АППУ).

Головною темою зібрання стало обговорення податкових новацій 2015 року. Про них членам Ради детально розповіла начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб фіскальної служби області Оксана Рева. Це, зокрема, і впровадження місцевих податків і зборів, і використання касових апаратів, і зменшення ставки єдиного соціального внеску та пільгових умов щодо його нарахування.

Найбільш жваве обговорення викликали зміни, що стосуються електронного адміністрування податку на додану вартість, яке мало б діяти з 1 січня цього року, але наразі його впровадження перенесено на 1 липня.

Голова Ради територіального відділення АППУ Ігор Волков висловив сподівання, що фіскальна служба буде прислухатись до зауважень та пропозицій платників податків.

На що начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак відповіла, що відтермінування введення електронного адміністрування ПДВ і є якраз свідченням того, що влада не залишається байдужою до проблем бізнесу.

– Візьмемо, наприклад, реєстрацію податкових накладних, яка вводиться з першого лютого. Як на мій погляд, це і є намаганням влади віднайти інший спосіб боротьби з «ризиковими» платниками. Реєстрація запроваджується для того, щоб в онлайн-режимі можна було контролювати проведення операцій для упередження ухилення від сплати податків. Та, як це б не було складно, але маємо зауважити, що платники податків впливають на ті норми законів, які з їхнього погляду потребують удосконалення. Відтермінування впровадження електронного адміністрування ПДВ надає змогу платникам адаптуватися до нововведень та уладнати всі технічні сторони цього питання, – підкреслила керівник обласного відомства.

На завершення засідання Ігор Волков та Надія Воленшчак анонсували підписання меморандуму про співпрацю між територіальним відділенням АППУ та Головним управління ДФС у Кіровоградській області, яке планується провести незабаром.

 

 

Податківці області вшанували пам’ять Героїв Крут

 

03.02.2015

В Україні 29 січня відзначався День пам’яті Героїв Крут, в честь 97-ї річниці бою під селом Крути (Чернігівська область) між більшовицькою армією та загоном з київських студентів.

З нагоди визначної дати у Кіровограді відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Крім керівництва та жителів області, в урочистостях взяли участь начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак, заступники та працівники відомства.

Нагадаємо, 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську народну республіку.

За свідченнями учасників подій, було вбито більше 250 людей з українського боку. Точно відомі імена 27 студентів, яких взяли в полон і розстріляли. Їхні тіла пізніше були урочисто перепоховані на Аскольдовій могилі в Києві.

У 2006 році на станції Крути відкрили Меморіал пам'яті героїв Крут. Його головним елементом є 10-метрова червона колона – копія колон фасаду Червоного корпусу Київського національного університету ім. Т.Шевченка, звідки була більшість увічнених студентів-героїв.

Після покладання квітів присутні долучилися до спільної молитви за душі українців, що поклали свої голови під Крутами, та наших сучасників – українських воїнів, які загинули на сході України в антитерористичній операції.

 

 

Кіровоградщиною забезпечено майже 3 мільярди гривень податкових платежів

 

03.02.2015

Протягом 2014 року платники податків регіону сплатили до зведеного бюджету 2 мільярди 858 мільйонів гривень та забезпечили додатково 405,4 млн. грн. проти 2013 року. Збір платежів до державного бюджету склав 1 мільярд 17 мільйонів гривень, а це на 244,1 млн.грн. більше ніж минулого року. Вперше за період діяльності податкової служби надходження до держбюджету перетнули мільярдний рубіж. Про це проінформувала начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак. Зокрема, вона відзначила, що у розрізі основних платежів, левову частину надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість – 572,8 млн.грн. та податок на прибуток – 205,5 млн.грн.

Надходження, що формують місцеві скарбниці в регіоні, досягли 1 мільярда 841 мільйона гривень. Основним бюджетоформуючим платежем місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб – його питома вага у загальному фонді місцевих бюджетів перевищує 77 відсотків, а обсяг сплати склав 1 млрд. 314 млн.грн.

Єдиного соціального внеску перераховано 3 мільярди 18 мільйонів гривень.

Протягом липня – листопада 2014 року в області проведено операцію «Урожай-2014», метою якої і було виявлення необлікованих найманих працівників, легалізація заробітної плати, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання тощо.

Завдяки проведеним заходам сільськогосподарськими товаровиробниками підвищено розмір заробітної плати 4,2 тисячам найманих працівників та добровільно оформлено майже 1,5 тис. найманих осіб. За рахунок цього легалізовано 8,4 млн. грн. доходу. Як наслідок додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 1,3 млн.грн та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 3,3 мільйони гривень.

Активне впровадження «ризикоорієнтованої» системи автоматизованого моніторингу дозволило значно скоротити у 2014 році кількість перевірок з боку фіскальної служби.

Так, за січень-грудень 2014 року плановими та позаплановими перевірками охоплено 754 суб’єкти господарювання, що на 29 відс. менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Незважаючи на загальне зменшення кількості перевірок до бюджету донарахування збільшились в 1,5 рази проти 2013 року та склали 94,8 млн. грн.

„Вищезазначені результати були досягнуті в першу чергу за рахунок постійної співпраці між фіскальною службою та бізнесом. В цей скрутний для країни час ми повинні консолідувати свої сили, а найголовніше  - знаходити спільну мову за допомогою постійного діалогу”, – резюмувала начальник ГУ ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак та подякувала платникам податків за високу сумлінність у сплаті податків.

 

 

У 2014 році сервісом «Пульс» кіровоградці скористалися 187 разів

 

03.02.2015

Протягом минулого року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» звернулися 187  заявників. Всі звернення, направлені до сервісу були розглянуті вчасно та в повному обсязі, заявники проінформовані про прийняті рішення та вжиті заходи.

За допомогою сервісу проблеми, які виникли при поданні електронної звітності та реєстрації податкових накладних вирішили 44,4 відс. платників податків.

З питань організації роботи ДФС та її територіальних органів надійшло 35,8 відс. звернень на «Пульс». Реєстрації платником ПДВ стосувалося – 9,1 відс. звернень, перевірок суб’єктів господарювання – 4,8 відсотків. Про корупційні дії працівників фіскальної служби повідомили 2,7 відс. заявників.

Головний принцип роботи сервісу «Пульс» – зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників. Ефектом такого зворотного зв’язку стає покращення сервісного супроводу підприємництва регіону. Працівники Державної фіскальної служби України не тільки приймають повідомлення від громадян, а й інформують заявників про результати розгляду звернень та вжиті заходи.

Нагадаємо, що оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю та митного оформлення можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

 

 

Податкова міліція Кіровоградщини упередила втрати державного бюджету майже на 100 млн. грн.

 

03.02.2015

Одним із завдань податкової міліції є запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту товарів, їх розкриття та розслідування.

Минулого тижня на Одещині працівниками слідчого і оперативного управлінь ГУ ДФС у Кіровоградській області спільно з працівниками Головного оперативного управління ДФС України та прикордонниками проведено обшуки, в результаті яких вилучено 258 тон тютюну, загальною вартістю близько 18 млн. грн. Як пояснили у слідчому управлінні обласної фіскальної служби, тютюн порушниками планувалось використати при незаконному виготовленні сигарет. Якщо б це їм вдалося, то можливі втрати держбюджету становили б майже 100 мільйонів гривень.

Слідчим та оперативним управліннями ГУ ДФС у Кіровоградській області систематично особлива увага приділяється детінізації ринку підакцизних товарів та виявлення кримінальних правопорушень у вказаній сфері.

 

 

Щодо правильності відображення у розрахункових документах РРО акцизного податку

 

03.02.2015

 

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими зокрема запроваджено з 1 січня 2015 року нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів.

Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його будуть лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок торкнеться усіх підакцизних товарів, що продаються в роздріб - алкоголю, пива, тютюнових виробів та нафтопродуктів.

З метою забезпечення єдиного підходу та правильності відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ДФС України  надає роз‘яснення згідно якого розрахунковий документ обов‘язково  повинен містити  ставку та суму акцизного податку. Приклади  програмування акцизного податку в РРО наведено в листі ДФС України від 31.01.2015р. № 1848/6/99-99-22-07-03-15.

Всім власникам касової техніки – платникам податку з метою програмування реєстраторів розрахункових операцій слід звертатися до центрів сервісного обслуговування.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Категорія: Інформація | Додав: Admin (05.02.2015)
Переглядів: 451
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2024