![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/5/11/a5bcf3f08febc6440839c0e559564bc4-full.jpg)
10 травня на стадіоні ім. Миколи Шишки у смт Олександрівці відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед школярів у залік обласної спартакіади. У змаганнях взяли участь спортсмени з 22 районів області.
Зі святом спорту учасників змагань привітали голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко та начальник Кіровоградського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко. Всього – 320 учнів. Змагання проходили за такими видами програми, як біг на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, біг з бар’єрами на 100, 110 та 400 метрів, стрибки в довжину, штовхання ядра.
...
Читати далі »