![](http://s019.radikal.ru/i629/1704/1b/3258f4a42ca3.jpg)
25 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти, за участі голови районної ради Григорія Гончаренка відбулося засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Великої Перемоги. Члени оргкомітету обговорили основні організаційні моменти проведення заходів з нагоди відзначення цих визначних подій.
...
Читати далі »