Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Березень » 04

1 березня в місті Лубнах Полтавської області проходив чемпіонат центрального регіону з національного виду спорту хортингу, в якому брали участь понад 200 спортсменів з чотирьох областей  України.

Збірну команду Кіровоградської області на цих змаганнях гідно представили і Олександрівські спортсмени, які знову довели, що Олександрівщина є краєм козацької слави. Наші спортсмени додому повернулися з медалями. Тимко Дмитро виборов перше місце на змаганнях, Роман Будяк – 2 –е місце, Владислав Гончарук – 3-е місце,. Третю сходинку п’єдесталу посів і Андрій Гутник. Особливо треба відзначити перемогу нашого спортсмена Володимира Руденка у віковій категорії 17-18 років, який у супер - фіналі здобув найважливішу для нас перемогу – золоту медаль і був визнаний найкращим спортсменом турніру.