Український народ вніс вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту. В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.
Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми будемо пам'ятати, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.
Друга світова війна – це частина історії нашої Батьківщини, пам'ять про війну – це наша шана минулому і прояв людяності нації.
2 вересня у смт Олександрівці, у 75—ту річницю закінчення Другої світової війни, за участі керівництва райдержадміністрації, районної ради, представників підприємств, установ та організацій відбулося покладання квітів до пам’ятника Воїнам-землякам
Безмежна вдячність ветеранам Другої світової війни, які щодня всіма силами наближали її завершення, і світла пам’ять усім, кого забрала ця війна!
![Світлина від Олександрівська районна державна адміністрація.](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/118601165_2538846549754316_506256947735509710_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=pSrMxlCsjaYAX_elZZc&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&tp=7&oh=ba8390f9f27756f9a753d68b27d88bf0&oe=5F761536)