Вівторок, 16.04.2024, 05:56
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 22 » СУСПІЛЬНА ПІДТРИМКА РЕФОРМИ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ
08:15
СУСПІЛЬНА ПІДТРИМКА РЕФОРМИ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ
У рамках реалізації Проекту "Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу” 19 березня Олександрівщину відвідали гості з Польщі – директор Щецинського навчального центру Фундації розвитку місцевої демократії Пшемислав Фенрих та голова правління об’єднання лідерів та фундайзерів Анджей Смолінські, а також представник МГО "Інститут демократії імені Пилипа Орлика” Оксана Колісник та лідер клубу громадського діалогу Олександр Шамрай з м. Камянка, Черкаської області.

Гості провели зустріч з головою райдержадміністрації Ольгою Боротою та головою районної ради Григорієм Гончаренком, під час якої обговорювалося питання реформування місцевого самоврядування, зокрема, покращення впорядкованого конструктивного та результативного діалогу в громадах України у формі Клубів громадського діалогу. Ця форма певною мірою грунтується на досвіді діяльності польських Громадянських комітетів "Солідарності”, які зіграли непересічну роль у підготовці реформи місцевого самоврядування Польщі.

Протягом двох попередніх років в Україні загалом започатковано було діяльність 20 клубів громадського діалогу. Клуби стали помітним явищем громадського життя у своїх містах та місцевостях, адже на їх обговорення виносилися найцікавіші та найактуальніші теми для мешканців, а самі клубні заходи проводилися із застосуванням інтерактивних прийомів та методів, які дозволяли кожному з присутніх бути рівноправним учасником та впливати на результат обговорення. Результатами засідань ставали не тільки більша обізнаність місцевих спільнот із загальними питаннями реформування місцевого самоврядування, а й конкретні аспекти діяльності суспільно важливих сфер, зокрема – позашкільного виховання, надання житлово-комунальних послуг, суспільно-дражливі теми, зокрема, зміни в місцевій топоніміці на виконання законодавства про декомунізацію, а також заходи, які сприяли більшій згуртованості та підвищенню довіри в громаді – фестивалі, толоки, презентації творчого доробку тощо.

Гості також відвідали Олександрівський НВК №3, де обговорювалися питання реформування освітньої галузі. Поспілкувалися з керівництво закладу – директором Людмилою Литвин та її заступником з навчально-виховної роботи Ларисою Брайко, які 17-18 березня 2016 року були учасниками конференції лідерів клубів громадського діалогу польсько-українського проекту "Суспільне сприяння реформі самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу” у м. Черкаси.
Переглядів: 427 | Додав: Admin
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2024