1 вересня 2017 року у всіх школах району пролунав перший дзвоник. 2017-2018 навчальний рік очікується як рік особливий, рік не лише змін в структурі освіти, а й змін основних її пріоритетів. Першого вересня новий навчальний рік процес розпочався у п’яти навчально-виховних об’єднаннях.
З нагоди Дня знань учнів, педагогів та батьків привітали представники влади, благодійники. Зокрема, голова райдержадміністрації Ольга Борота разом з представником депутата Верховної Ради Олеся Довгого — Бондаренко Катериною взяли участь у святі Першого дзвоника, що відбувся у КЗ «Олесандрівське НВО №1». Також у цей день перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей вітав зі святом учнів, педагогів та батьків Олександрівської філії № 3 КЗ Олександрівського НВО №1 , голова районної ради Григорій Гончаренко – КЗ «Михайлівське НВО», керівник апарату Олександрівської райдержадміністрації Микола Старченко разом з головою Олександрівської селищної ради Олександром Безпечним – КЗ «Олександрівське НВО №2», заступник голови районної ради Сергій Перевезій – КЗ «Красносільське НВО», а начальник Олександрівського відділу освіти Сергій Тимко – КЗ «Красносілківське НВО». ![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/8a34ad3145abd7c9138519b89943a53d-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/c4aa3a267b088df334a301cb6bf07e01-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/9b568182900bd9117f07b0588ec8df67-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/08ac02026fe90bec7f406ed61831c1ab-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/6f1b241a89266abaa53c1040bbd1d897-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/331bfe707264c93b9d4681d39c8eed45-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/de650f267501f5e744fa08d92588472b-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/d60655cad8371db87c10f984b83aa4d9-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/8a5dd44a7ba181187d1247387ba667d1-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/68b6126651cd962a222669a4bfc7bac7-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/c93b6e3e75cab40a6df52765b98b81e0-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/b82cb8e678a8a382d543a68359ebb794-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/adcd96b6ad6ad1e38cb61482487207d9-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/b81ff4f934431547a3c976b9f7e22010-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/f958cf93ea1719a0a1fbbb59c71aee32-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/62dbc05e4a70f58c4696b22a17b614fb-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/5cac8a3897a54582ac33b03197a2d166-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2017/9/1/8167cf229c5439f8e0691a0bfc5bae10-full.jpg)
|