23 серпня, у День Державного Прапора України голова
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2018/8/23/c4a198a625eddea071f9c1060050f76f-full.jpg)
райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко та голова районної організації ветеранів України Микола Линник побували вдома у ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій Григорія Костенка та Петра Опанасенка. Вони привітали сивочолих ветеранів з Днем державного Прапора України та 27-ю річницею незалежності України, подякували за неоціненний вклад у боротьбі за свободу нашої країни, а також вручили подарунки.