Понеділок, 03.08.2020, 14:55
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Липень » 8 » ПІДЛІСНЕ - КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ
12:06
ПІДЛІСНЕ - КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ

6 липня у смт Олександрівці на центральному стадіоні імені М. Шишки відбулися районні змагання "Краще спортивне село Олександрівщини 2019”.

Змагання проходили в таких видах спорту: дартс, шахи, шашки, волейбол, міні-футбол, перетягування линви та гирьового спорту.

Учасників цьогорічних змагань привітали перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та голова районної ради Григорій Гончаренко.

Участь у змаганнях прийняли одинадцять команд сільських та селищних рад району.

В змагання з шашок серед жінок третє місце посіла Кочуєва Валерія (с. Красносілка), друге місце Голубець Катерина (с. Несваткове) та перше місце здобула Шевченко Анастасія (с. Розумівка). Серед чоловіків третє місце посів Коломієць Віктор (с. Красносілка), друге місце Сергійчук Володимир (с. Несваткове) та перше місце здобув Тюхтій Станіслав (с. Бірки).

В змаганнях з шахів у жінок третє місце посіла Щедріна Вікторія (с. Цвітна), друге місце Бабич Ольга (с. Голикове) та перше місце здобула Самойленко Лілія (с. Підлісне). Серед чоловіків третє місце виборов Бровіцький Володимир (с. Підлісне), друге місце Унгурян Микола (смт. Лісове) та перше місце здобув Савченко Олександр (с. Михайлівка).

В змаганнях з дартсу третє місце посів Бойко Станіслав (с. Цвітна), друге місце Токар Володимир (с. Розумівка) та перше місце здобув Голубець Олександр (с. Несваткове).

В змаганнях гирьового спорту у ваговій категорії до 70 кг. Перше місце посів Неглазов Станіслав (с. Цвітне). У ваговій категорії 70+ кг. третє місце виборов Бушинський Олександр (смт. Лісове), друге місце Щербина Роман (с. Бірки) та перше місце здобув Журба Олексій (с. Підлісне).

В змаганнях з волейболу третє місце посіла команда Ставидлянської сільської ради, друге місце команда Розумівської сільської ради та перше місце здобула команда Бірківської сільської ради.

В змаганнях з міні-футболу третє місце виборола команда Цвітненської сільської ради, друге місце команда Голиківської сільської ради та перше місце здобула команда Підлісненської сільської ради.

В заключному виді змагань, перетягування линви, третє місце виборола команда Несватківської сільської ради, друге місце команда Підлісненської сільської ради та перше місце здобула команда Бірківської сільської ради.

В підсумку загальнокомандного заліку в змаганнях "Краще спортивне село Олександрівщини 2019” третє місце посіла команда Розумівської сільської ради, друге місце команда Бірківської сільської ради та переможцем змагань стала команда Підлісненської сільської ради.

Переглядів: 99 | Додав: Admin
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2020