Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа безсумнівно відноситься і День Незалежності України та День Прапора. 23 серпня у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району відбулася святкова зустріч для відвідувачів "Моя Україна – красива і вільна”. Зі словами привітань до присутніх завітали голова районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, яка вручила подяку та подарунок від депутата відвідувачці територіального центру Галині Абдуллаєвій,начальник відділу безкоштовної правової допомоги в Олександрівському районі Іван Чорний, директор територіального центру Любов Емірова. Атмосферу святковості, гарного настрою присутнім подарували учасники народного аматорського хорового колективу міського будинку культури під керівництвом Лесі Король. ![](http://s1.radikali.ru/uploads/2018/8/24/ff2fa0dba683cfc5c5a0180d56ee702a-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2018/8/24/59144283d00415f3baa1f1baadb1e88f-full.jpg)
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2018/8/24/d9d15ce83b50c0f191dad4eb55881f23-full.jpg)
|