Розумівську громаду відвідали представники з Англії та з Об’єднаних Арабських Еміратів (м. Дубаї). Вони цікавились устроєм села Розумівки, як типовим українським селом з його незвичайним мальовничими краєвидами та не типовим рельєфом, як для центральної частини України та Кіровоградщини. Жителі двох країн відвідали народний музей історії села Розумівка, сільську бібліотеку, Свято-Хрестовоздвиженську церкву-усипальницю родини Раєвських. На завершення гості зустрілися з сільським головою Миколою Христенком та відвідали територію Бондарського водосховища.
![](http://s1.radikali.ru/uploads/2018/8/3/144254008cfa49134ee633816f4cf6be-full.jpg)
|