27 травня у школах пролунав останній шкільний дзвінок, сповістивши про закінчення ще одного навчального року. Для випускників він став прощальним. На святі останнього дзвоника випускникам вручили атестати про повну загальну середню освіту. В Олександрівській загальноосвітній школі №1 – голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, в Олександрівській загальноосвітній школі №3 – голова районної ради Василь Скляренко. У всіх школах району побували представники районної державної адміністрації та районної ради, керівники підприємств, сільських і селищних громад, привітали учнів зі святом, висловили побажання.
А вже ввечері у деяких школах відбулися прощальні шкільні вечори. У цьому році у нашому районі атестати про загальну середню освіту одержали 130 випускників, з них 7 нагороджені золотими медалями, 4 – срібними. Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджені Альбіна Кривуля – Єлизаветградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Діана Кришталь – Єлизаветградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Олександр Сергієнко – Несватківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Роман Кіченко – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Владислав Олефіренко – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Ольга Пахомова – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Тетяна Хохлачова – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, срібною медаллю „За досягнення у навчанні” нагороджені Інна Калініченко – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Марія Гудзенко – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Дарина Євенко – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Наталія Олійник – Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.На більшість з них ще чекають випробувальні тести – зовнішнє незалежне оцінювання. 366 дев’ятикласників здаватимуть підсумкові екзамени. Решта ж школярів поринула у веселі літні канікули. Всього ж у районі протягом 20010/2011 навчального року освіту здобували 2829 учні, з них 257 першокласників.
![](http://s11.radikal.ru/i183/1105/38/3ffca44e51d4.jpg)
![](http://s014.radikal.ru/i328/1105/ba/fcdfdcf05a69.jpg)
![](http://s49.radikal.ru/i123/1105/48/061f8541f4a0.jpg) ![](http://s010.radikal.ru/i313/1105/90/b1726a8acba3.jpg)
|