Субота, 15.12.2018, 19:57
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Грудень » 16 » Василь СКЛЯРЕНКО: „У НАС Є ЧІТКИЙ ПЛАН, Є КОМАНДА, І МИ ВИКОНАЄМО ЗАПЛАНОВАНЕ”
19:23
Василь СКЛЯРЕНКО: „У НАС Є ЧІТКИЙ ПЛАН, Є КОМАНДА, І МИ ВИКОНАЄМО ЗАПЛАНОВАНЕ”
    Відійшли в історію ще одні вибори до місцевих органів влади. Уже сфор­мовано повністю склад місцевого самоврядування, окреслено перспективи діяльності на нинішню виборчу каденцію. Про плани і завдання Олександ­рівської районної ради розповідає голова район­ної ради Василь Іванович СКЛЯРЕНКО.
    – Якщо говорити про завдання місцевих органів влади, то на нинішньому етапі розвитку нашої держави вони надзвичайно складні. Адже невирішених проблем накопичилось досить багато. Проте, я впевнений, нам вдасться їх вирішити, ство­рити стабільну систему для подальшого розвитку на­шого району. Кажу це з впевненістю, бо для цього є всі підстави. Вперше за багато років вдалося до­битися консолідації влади на всіх рівнях – від Президента до сільської ради. Вперше немає протистояння між місцевим самоврядуванням і виконавчою владою у ра­йоні. Тісній співпраці органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу ра­йонної ради і районної дер­жавної адміністрації будуть сприяти спільні засідання президії районної ради та колегії районної державної адміністрації, на яких роз­глядатимуться найважливіші питання соціально-еко­но­мічного розвитку, наповнен­ня бюджету, робота право­охоронних органів та інше. Перед нами стоять одні завдання і вирішувати їх потрібно спільно, в унісон. Сьогодні у районі влада єдина.
    – І це незважаючи на те, що у складі районної ради є різні політичні сили?
    – Саме так. Бо на сьо­год­ні у районній раді після першої сесії прослідкову­ється серйозна консолідо­вана більшість, яка налашто­вана на конструктивну робо­ту абсолютно без всякої політизації, без зайвого політичного забарвлення. Я впевнений, що люди зробили правильний вибір, ново­обраний депутатський кор­пус не підведе їх сподівання на покращення життя. Осо­бливо хочу подякувати виборцям за підтримку на виборах Партії регіонів.
    – Василю Івановичу, якщо з політичною прина­леж­ністю депутатів немає ніяких протистоянь, то як Ви охарактеризуєте кіль­кісний і якісний склад депутатського корпусу ра­йон­н­ої ради?   
    – Депутатів, як і в мину­лому п’ятому скликанні, 46, 23 депутати обрані у мажо­ри­тар­них одномандатних ви­бор­чих округах, 23 – за партійними списками у ба­гато­мандатному виборчому окрузі. Щодо якісного скла­ду, то скажу, що це досить сильна команда. Депутатами стали відомі, шановані в районі люди. Багато керів­ників сільгосппідприємств, вмілих господарників. Це керівники-депутати Дєдов Валерій Володимирович, Снісаренко Григорій Олек­сандрович, Джемелінський Олександр Васильович, Зе­ленько Василь Петрович, Савченко Володимир Васи­льович. У складі депу­татсь­кого корпусу багато керів­ників-освітян, є підприємці, керівники великих під­при­ємств, організацій та установ. Словом, команда професі­оналів, людей, які знають, що робити і вміють робити, хороші організатори, вже мають на своїх територіях конкретні результати діяль­ності.
    Скажу ще про важливу складову роботи нинішньої владної команди. Такий згуртований і компетентний не лише депутатський корпус районної ради, а й склад органів місцевого самовря­дування на місцях. Сьогодні практично у кожній терито­ріальній громаді сформо­вано сильні владні осередки з сільського голови, депу­татів місцевих рад, депутатів­мажоритарників районної ради та керівників сільгосп­підприємств, чого раніше не вдавалося зробити. А якщо є одна команда – легше виконувати намічені завдан­ня. Спільною командою ми будемо сприяти підвищенню рівня гласності і відкритості в роботі самоврядних орга­нів. Пленарні засідання сесій та засідання виконкомів не будуть кулуарними. У прак­тику роботи запроваджува­ти­меться систематичне висвіт­лення сільськими та селищ­ними головами, депутатами свого бачення та розв’язання проблем на сторінках нашої районної газети, обласних видань. Люди мають право знати, чим займається влада, які в неї плани, що вже зроблено. Адже влада може мати авторитет у населення лише тоді, коли вона сама виконує закони і вимагає цього від інших структур та громадян.
    З метою повноцінного використання потенціалу депутатського корпусу як районного, так і сільського рівня у роботі з грома­дянами на підвідомчій тери­торії у вирішенні їх нагальних проблем практикуватиметься проведення Дня депутата. І все це буде робитися з однією метою – виконання наказів виборців.
    – Наша Кіровоградська область, в тому числі й Олек­сандрівський район, з при­ходом нової влади отримали великий шанс для посту­пального соціально-еконо­мічного розвитку на най­ближчі п’ять років – запо­чатковану і розроблену безпосередньо за участі голови Кіровоградської обласної державної адмі­ністрації, депутата обласної ради Сергія Миколайовича Ларіна обласну Програму „Центральний регіон-2015”. У цій унікальній програмі є регіональний розділ і Олек­сандрівського району. Він досить-таки об’ємний. Ска­жіть, визначені в ньому завдання – це накази ви­бор­ців?
    – Звичайно. Вся програма і регіональні її розділи сфор­мовані по суті самими вибор­цями, які вносили свої про­позиції на „Гарячу лінію” голови облдержадміністра­ції Сергія Миколайовича Ла­рі­на, залишали свої по­бажання у пікетах, обго­ворювали на сходках. Тож практично по всіх селах записано в про­грамі, що треба зробити і в які терміни та на якому рівні буде вико­нуватися запла­новане.
    – І депутати також будуть до цього причетні?
    – Безумовно. Разом, єдиною командою ми за п’ять років повинні виконати всі накази виборців, включені до регіонального розділу програми „Центральний ре­гіон-2015”. І я впевнений, що нам вдасться досягти намі­ченої мети. Адже є план, тобто програма, є одна команда консолідованої влади, є бажання, є воля виконати взяті на себе зо­бов’язання.
    – Програма „Централь­ний регіон-2015” розрахо­вана на п’ять років. А які нині найближчі плани ро­боти депутатського корпусу районної ради?
    – Перша сесія, яка відбу­лася відразу після виборів, була організаційною, обрано керівництво ради, сформо­вано склад постійних депу­татських комісій. Тепер важливо сформувати і прий­няти головний фінансовий документ – бюджет на на­ступ­ний рік. Це і є найваж­ливішим завданням на най­ближчий час.
    У планах роботи райради на 2011 рік особливого значення надаватиметься роботі депутатів у між­сесійний період. Планується участь депутатів у сходках громадян, виїзних прий­мальнях, Днях ради, Днях віддаленого села.
    Крім того зауважу, що двері мого кабінету, як і кабінету голови райдерж­адміністрації завжди відчи­нені для виборців району, не обов’язково це має бути прийомний день. Зі своїми проблемами, пропозиціями, зауваженнями люди можуть приходити і в раду, і в адміністрацію в будь-який час. І ми спільно шукатимемо шляхи розв’язання проблем, спільно вирішуватимемо нагальні питання з однією метою – задоволення жит­тєвих потреб мешканців району.
Переглядів: 718 | Додав: Administrator
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт створено Олександрівською районною радою © 2018