Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 5 » СТАРА ОСОТА СТАЛА КРАЩИМ СПОРТИВНИМ СЕЛОМ КІРОВОГРАДЩИНИ
15:05
СТАРА ОСОТА СТАЛА КРАЩИМ СПОРТИВНИМ СЕЛОМ КІРОВОГРАДЩИНИ

У суботу на стадіоні ім. Миколи Шишки в смт Олександрівці відбулися фінальні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2017».

За підсумками зональних змагань до фіналу вийшли 9 команд. Змагалися команди з міні-футболу, волейболу, шахів, шашків, настільного тенісу, дартсу, підняття гирі та перетягування канату.

У напруженій боротьбі кожна з команд намагалася показати гарні результати. Зокрема, Староосотські спортсмени були кращими з більшості видів, як у особистих заліках, так і у командних результатах.

Тож, на завершення змагань, у загальному підсумку бронзовими призерами стали спортсмени з Оникієвого (Маловисківський район), друге місце посіла команда з Рівного (Новоукраїнський району), а переможцями змагань вже шостий рік поспіль стали спортсмени з Старої Осоти, які 21-25 вересня будуть представлять Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях у Ворохті Івано-Франківської області.

Переглядів: 335 | Додав: Admin
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.