Користувачів: 0
Головна » 2014 » Березень » 21 » ГИРЬОВИКИ З ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ ПІДКОРИЛИ ТОКМАК
09:47
ГИРЬОВИКИ З ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ ПІДКОРИЛИ ТОКМАК

З 14 по 16 березня у місті Токмак Запорізької області відбулися змагання з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів у поштовху довгим циклом.

Їхніми учасниками стали і спортсмени Кіровоградщини, представлені гирьовиками з Бобринця  та с.Соснівки Олександрівського району (тренер Микола Марфула).

Змагання розпочалися з виступу дівчат, де відмінно проявила себе Анастасія Сугак (1998 р.н., вихованка М.Марфули). Серед юніорок вона посіла найвищу сходинку п'єдесталу, а заліку дорослих посіла третє місце.

Після жінок боротьбу продовжили чоловіки 32-кілограмовими гирями. У ваговій категорії спортсмен з Олександрівщини – Микола Марфула здобув третє місце серед чоловіків. У ваговій категорії понад 90 кг спортсмен з Олександрівщини Ігор Денисенко посів третє місце поміж юніорів.

Наступний етап змагань був представлений виступами спортсменів-ветеранів з гирями вагою 24 кг. У категорії до 90 кг Микола Марфула вдруге піднявся на п’єдестал, ставши віце-чемпіоном.

Переглядів: 486 | Додав: Admin
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.